Fiberglass profilli pultrusion teknolojisi

September 21, 2023
hakkında en son şirket haberleri Fiberglass profilli pultrusion teknolojisi

Günümüzde, FRP ürünleri endüstriyel ve günlük yaşamımızda yaygın olarak kullanılmaktadır.Yangına ve kimyasallara karşı dayanıklıEğer profiller aynı kesime sahipse pultrusion teknolojisi ile yapılabilir.

Fiberglass profilli pultrusion üretim hattı, fiberglass hareketli raf, raf kalıbı, ısıtma cihazı, pultrusion makinesi, elektrikli kontrol anahtarı içerir.

Fiberglass profilli ürünler için hammadde fiberglass, reçine ve sertlik ajanı ve diğer hızlandırıcıları içerir.

Cam lif profili imalat süreci: öncelikle, raflara konulan kalıbın uygun çapını seçin.Sonra cam lif hareketli miktarı hesaplamak ve sonra kalıp ve pultrusion ekipman içine gitmek için cam lif hareketli rehberlikSonra ısıtma parçalarını başlatın, kalıp sıcaklığını giriş parçalarında 120 dereceye ve çıkış kısmında 180 dereceye yükseltin.Sonunda karışık reçini cihaza dökün ve vakum sistemini başlatınBu, genellikle fiberglass profilli pultrusion teknolojisinin işlemi.

Fiberglass çubuk, fiberglass tüp, fiberglass köpek kemiği, fiberglass köşesi veya fiberglass çapraz kolu, fiberglass sıcak çubukları ve diğerlerini bu pultrusion süreci ile yapabiliriz.