TID Tech yeni bir atölye geliştirdi

September 21, 2023
hakkında en son şirket haberleri TID Tech yeni bir atölye geliştirdi

Son üç yılda TID Tech hızlı bir büyüme dönemine girdi.Son yılların sıcak satış ürünleri canlı hat aletleri için cam lif tüp ve köpük dolu tüp ve GRP oval çubuk, yuvarlak çubuklar, GRP tüpleri ve tramvay kantilever sistemi için GRP köpük dolu tüpler çapraz kol olarak.tramvay ve metro hattıElektrikli demiryolu projesi için kondüktörün veya anahtarın desteklenmesi için kullanılan polimer post yalıtıcısı ve destek yalıtıcısı.Özellikle Avrupa demiryollarında yaygın olarak kullanılan döngü yalıtıcısı..

Pazarın büyümesiyle birlikte, TID Tech'in eski atölyesi müşteri talebini karşılayamadı, bu yüzden TID Tech 500T silikon kauçuk enjeksiyon makinesi ile yeni bir atölye inşa etti.Otomatik PC kontrolü krimpleme makinesiYeni atölyenin kapasitesi yılda 10 milyon dolara ulaşabilir.

TID Tech'in yeni fabrikası, Weinan şehrinin güzel güney sanayi bölgesinde yer alıyor.Yüksek hızlı tren istasyonuna 10 dakika ve Xi'an Uluslararası Havaalanına 1 saat uzaklıkta.Tüm müşteriler ve arkadaşlar bizi ziyaret etmek için hoş geldiniz! TID İnsanlar burada gelmenizi bekliyor!